Bilgi ve Whatsapp +90 533 471 41 16

Hakkımızda

Mono Turizm 2021 yılında alanında 10 yıllık tecrübeli kadrosuyla Ankara’da kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır. Devamlı katılımcı misafirlerin memnuniyeti odaklı çalışan acentemiz siz değerli misafirlerimizin desteği ile kalite ve hizmet politikasından ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Şirketimiz TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi A grubu seyahat acentasıdır. ‘MONO 1 TURİZM ORGANİZASYON DANIŞMANLIK LTD ŞTİ’, markamız ”Mono Turizm”, Türsab Acenta numaramız ‘A-13322’, Türsab Belge adımız ve acenta unvanımız  ‘PELAC MONO TURİZM’ şeklindedir.

Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla, misafirlerimize  her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktadır.

Kadromuz her daim katılımcı memnuniyeti ve her daim başarı ilkelerini benimseyerek karşılıklı memnuniyeti hedeflemiş, akılcı ve akılda olmanın yollarını arayarak, gerekli teknolojik şartları en üst düzeyde kullanarak trendleri takip etmiş, ekonomik ve pratik çözümler sunabilen, alanında profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Acentamız sizinle tanışmak ve tarafımızdan sunulabilecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan gurur duyacaktır.

Sunduğumuz Hizmetlerimiz?

Mono Turizm olarak en iyi fiyat ve kalite anlayışımızdan ödün vermeden siz değerli misafirlerimize şu hizmetleri sunmaktayız. Okul turları, Günübirlik turlar, Konaklamalı turlar, Yurt içi kültür turları, Yurt dışı turları, Tematik turlar, Doğa turları, Balayı turları, Otel rezervasyonu, Uçak bileti rezervasyonu, Kongre seminer organizasyonu, Gruplara özel VIP turlar, Şirketlere özel organizasyonlar, Bayilik Gezileri, Yurtdışı ihracat gezileri, Kamp organizasyonları, Eğitim ve Motivasyon Turları, VIP Transfer Hizmetleri, Vize Danışmanlık Hizmetleri.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişimde kalınız.

Amacımız

Kuruluşumuzdan şu zamanımıza kadar tatilinizi keyfe dönüştürmeyi amaç edinmiş, kaliteden ödün vermeden, dürüst tatil anlayışı ve ucuz tatil fırsatlarını misafirlerine; avantajlı fiyatlarla, maksimum güven kalite anlayışı, uygun fiyat politikası ve misafirlerimize sunmayı hedef edinmiştir. Tecrübeli ve donanımlı müşteri hizmetleri kadrosu ve uzman seyahat danışmanları ile vizyonunu her geçen gün geliştiren ekibimiz ihtiyacınız olan tüm tatil fırsatlarını size en uygun fiyatlarla ve farklı alternatiflerle sunmayı amaç edinmiştir.

Misyon

Turizm sektöründe saygın, güvenilir, kendini sürekli yenileyen, kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermeyen, profesyonel bir anlayış ile kurumsal bir tur şirketi olarak hizmet vermekteyiz. ‘Gez, gör, keşfet sloganını felsefe edinmiş tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte hedefimiz her daim önce güveninizdir.

Vizyon

İş ortaklarımız ve tüm katılımcılarımız için prensiplerimizden ve ilkelerimizden ödün vermeden, tüm detayları düşünmek, en kaliteli hizmeti sunmak ve en üst düzeyde memnuniyet sağlamaktadır.

Call Now ButtonRezervasyon & Bilgi
Sohbete Başla
Whatsapp Destek
Merhabalar,
Size yardımcı olmak için buradayız.